Stille Optocht 2 februari 2025: Stop de Mishandeling van Galgo's
Lieve mensen,
Op 2 februari 2025 zullen we samenkomen voor een stille optocht tegen de wreedheden tegen Galgo’s. Elk jaar worden 10duizenden van deze prachtige honden mishandeld, uitgehongerd en zelfs op barbaarse, gruwelijke manieren gedood.
Dit is een tragedie waar onze vrijwilligers in België en Spanje al jaren tegen strijden.
Deze stille optocht is een krachtig symbool van onze gezamenlijke stem voor degenen die niet kunnen spreken. Door samen te lopen, geven we deze Galgo’s een gezicht en laten we zien dat we hun wrede lot niet accepteren.
We roepen je op om met ons mee te stappen, in stilte en solidariteit. Samen met heel wat andere Europese landen kunnen we vandaag aan de wereld laten zien dat ook wij niet wegkijken en dat er een krachtige, collectieve eis is om een einde te maken aan deze gruweldaden.
We verzamelen vanaf 13u30 op het Woodrow Wilsonplein te Gent ( Het Zuid ). Betalende parking is er onder het plein ( Interparking Gent Zuid ). Na de groepsfoto vertrekken we stipt om 14u00 voor ongeveer een uur aan een langzaam tempo. De optocht eindigt op het vertrekpunt.
Alvast dank aan de organisatoren!
Tot zondag!